Přeskočit na obsah

Mistrovská čísla

Mistrovská čísla mají svůj zvláštní význam, své poslání, proto si skutečně zaslouží více pozornosti. Oproti jiným číslům se zde setkávají energie jednoho numera dvakrát, což rozhodně stojí za prozkoumání. Již při prvním pohledu na nás mohou působit zvláštním, magickým a spirituálním dojmem a snad proto jim je přisuzován takový význam. Jsou to mistři mezi ostatními, čísla se silným energetickým polem a vyzařováním. Jen si představme tu ohromnou sílu jednoho čísla ve zdvojené podobě!
Pokud bychom měli blíže prozkoumat tato mistrovská numera, dostáváme se k patrným rozdílům než u ostatních čísel.

Zkusme se tedy blíže porozhlédnout mezi Mistry a uveďme několik příkladů:

11 je číslo, které osciluje k číslu dvě, z toho důvodu se dají očekávat podobné rysy. Dvojka je číslo účastné a spolupracující, emotivní a citlivé s velmi dobrou intuicí. V případě čísla jedenáct ale kráčí vedle sebe dvě jedničky, jenž představují nezávislost, ambice a originalitu. V případě jedenáctky se jedná o jakousi dvojnásobnou kreativitu, zvýšenou energii, rovněž i dvojnásobné ego, jelikož jednička se ráda zaměřuje na své Já. Také zde máme velmi vysoké duchovní naladění a vnímavost, dokonce léčitelské schopnosti. Jedenáctka tedy pojímá jak energie jedniček, tak i dvojky.

U ostatních čísel jde o podobný úkaz. Intuitivní a emocionální dvojka se zesílenou tváří dává vzniknout vizím a jasnovidným schopnostem. U čísla 22 je i patrné kouzlo a přímo éterické, sofistikované vzezření. Další z tvůrců, toužící po harmonii a vyjadřující se prostřednictvím krásy, umění. Zároveň se vyskytují aspekty čísla čtyři, která pod tvrdou slupkou ukrývá citlivé nitro.

Zvláštní pozornost si zaslouží, samozřejmě, další z mistrovských čísel a to 33. Toto číslo osciluje k číslu šest, jenž je pokládáno v numerologii za velmi šťastné a právě toto seskupení za jedno z nejšťastnějších. Velmi často se na toto seskupení přihlíží v oblasti podnikání či názvu firmy, jména…apod.V tomto případě se setkává síla přemýšlivosti, originality a ohromný potenciál tvořivé a neklidné trojky, která může býti pod tlakem svých pochybností. Je to podmanivý umělec, poeta, básník, cesta či jedinec tančící pod šťastnou hvězdou.

Šťastnou hvězdu nám všem během našeho putování zemskou rovinou…… Andrea