Přeskočit na obsah

Životní číslo 3

Komunikace a tvořivost

Trojka přináší velkou touhu po sebevyjádření a potřebu velké komunikace s druhými lidmi. Je třeba, aby našla víru v sebe sama, nepropadala pochybám o vlastní osobě a naučila se vyjadřovat své pocity. Trojky jsou nadané, bystré, mají schopnost ovlivňovat své okolí a inspirovat jej, schopnost prosadit se. Občas jim vyhovuje pracovat pod vlivem stresu, kdy je zvýšena jejich mentální energie. Rádi spolupracují s druhými lidmi, kdy jsou sobě inspirací a zdrojem nových podnětů a informací. Vtip a šarm je jim vlastní, neradi se nudí a zahálejí. Milují tanec a rytmus.
Trojka má sklony ke kritice schopností druhých lidí, naučit by se měla větší diplomacii. Je třeba posílit svoji sebedůvěru a naučit se vyjadřovat své pocity s upřímností a bez sarkasmu a jízlivosti. Zároveň by se měla naučit mírnit svoji mysl, jinak bude velmi roztěkaná a dostavit se mohou deprese.
Uplatnit se mohou tam, kde je třeba komunikace s druhými lidmi, kontakt a spolupráce, kreativní vyjádření, činnost spojená s cestováním a získáváním nových informací.